Konkursy przedmiotowe

Wyniki pierwszego etapu konkursu przedmiotowego z języka angielskiego.

 

Lp. Nazwisko i imię uczestnika konkursu Liczba uzyskanych punktów
1. Kowal Katarzyna 25
2. Bojarczuk Zuzanna 21
3. Mielniczuk Dominik 7
4. Niewęgłowska Klara 6
5. Kowalczyk Emilia 12
6. Lecht Kinga 17
7. Jop Klaudia 12
8. Górnik Jakub 18
9. Juraszczyk Patrycja 9
10. Wysocki Jakub 6
11. Miszczak Szymon 25
12. Chadaj Aleksandra 22
13. Chadaj Oliwia 19
14. Miszczak Szymon 25
15. Bobel Izabela 26
16. Dubaj Gabriela 25
17. Smalej Szymon 15
18. Kacper Mikuła 9
19. Marta Proskura 10
20. Marta Przepióra 5
21. Gabriela Żołnacz 11
22. Karolina Kuźmicka 13

 

 

Do kolejnego etapu przechodzą:

Szkoła Podstawowa

  1. Miszczak Szymon

Gimnazjum

  1. Bobel Izabela
  2. Dubaj Gabriela
  3. Kowal Katarzyna

 

Wyniki pierwszego etapu konkursu przedmiotowego z chemii.

 

Lp. Nazwisko i imię uczestnika konkursu Liczba uzyskanych punktów
1. Leszczyńska Maria 20
2. Bobel Izabela 12
3. Górna Natalia 2
4. Zosiuk Gabriela 3
5. Smalej Szymon 3

Wyniki pierwszego etapu konkursu przedmiotowego z matematyki.

 

Lp. Nazwisko i imię uczestnika konkursu Liczba uzyskanych punktów
1.  Dubaj Gabriela 30
2. Bobel Izabela 25
3. Leszczyńska Maria 24
4. Bojarczuk Zuzanna 19
5. Morylowska Klaudia 17
6. Tomaszczuk Mateusz 17
7. Kowal Katarzyna 21
8. Leszczyński Stanisław 6
9. Mielniczuk Jakub 10
10. Bobel Emilia 9
11. Jop Klaudia 7
12. Brzyszko Mateusz 4
13. Kubik Nikola 3

 

Do drugiego etapu konkursu zakwalifikowali się uczniowie:

  1. Dubaj Gabriela
  2. Bobel Izabela
  3. Leszczyńska Maria

Wyniki pierwszego etapu konkursu przedmiotowego z fizyki.

Lp. Nazwisko i imię uczestnika konkursu Liczba uzyskanych punktów
1. Mrowiński Jakub 7
2. Smalej Szymon 16
3. Zosiuk Gabriela 12
4. Bobel Izabela 20
5. Żebrowski Karol 16
6. Leszczyńska Maria 13
7. Marczewska Karolina 14
8. Leszczyński Stanisław 8
9. Dubaj Gabriela 10

Wyniki pierwszego etapu konkursu przedmiotowego z biologii.

 

Lp. Nazwisko i imię uczestnika konkursu Liczba uzyskanych punktów
1. Leszczyńska Maria 16
2. Górna Natalia 9
3. Zosiuk Gabriela 8
4. Tomaszczuk Mateusz 4
5. Bas Patryk 4
6. Bobel Izabela 1

Wyniki pierwszego etapu konkursu przedmiotowego z geografii.

Lp. Nazwisko i imię uczestnika konkursu Liczba uzyskanych punktów
1. Bobel Izabela 20
2. Kowal Katarzyna 15
3. Zosiuk Gabriela 8
4. Bas Patryk 7
5. Dubaj Gabriela 5
6. Górna Natalia 4

  

Wyniki pierwszego etapu konkursu przedmiotowego z j. polskiego.

 

Lp. Nazwisko i imię uczestnika konkursu Liczba uzyskanych punktów
1. Jop Klaudia 10
2. Krzyżanowska Kornelia 8
3. Stefaniak Kinga 12
4. Chadaj Oliwia 14
5. Chadaj Aleksandra 19
6. Mrowiński Jakub 12
7. Smalej Szymon 11
8. Zosiuk Gabriela 10
9. Bojarczuk Zuzanna 15
10. Kowal Katarzyna 15
11. Leszczyńska Maria 17
12. Bobel Izabela 25
13. Dubaj Gabriela 17
14. Cygańczuk Gabriela 20

 

Do drugiego etapu konkursu zakwalifikowali się uczniowie:

  1. Bobel Izabela

 

Wyniki pierwszego etapu konkursu przedmiotowego z historii.

 

Lp. Nazwisko i imię uczestnika konkursu Liczba uzyskanych punktów
1. Mrowiński Jakub 24
2. Leszczyński Stanisław 16
3. Miszczak Szymon 24
4. Żołnacz Gabriela 17
5. Chadaj Aleksandra 16
6. Juraszczyk Patrycja 12
7. Kopciowska Patrycja 8
8. Chadaj Oliwia 12
9. Karwowski Igor 10
10. Adamiak Marcin 13
11. Stasiuk Szymon 6

 

Do drugiego etapu konkursu zakwalifikowali się uczniowie:

  1. Mrowiński Jakub
  2. Miszczak Szymon

 

Wyniki pierwszego etapu konkursu przedmiotowego z języka rosyjskiego.

 

Lp. Nazwisko i imię uczestnika konkursu Liczba uzyskanych punktów
1. Bojarczuk Zuzanna 16
2. Bas Patryk 9